KURUMSAL

Hakkımızda

Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri hizmeti veren firmamız, güncel medyayı ve teknolojiyi takip ederek, çalışmalarına önem göstermektedir. Bilgisayar ve bilgisayar parçalarının satışı, teknik destek hizmeti, bakım hizmetleri ve bu kapsamda ön plana çıkarılan pek çok teknolojik gelişmenin yakın takibini sağlamaktadır. Ayrıca firmanız için teknolojik danışmanlık hizmetleri ve uzun vadede pek çok güvenlik alt yapısı seçeneğini ortaya çıkarmaktadır. Dürüst bir hizmet ve satış politikası ile çıktığımız bu yolda, uzun vadede ortaya koyduğumuz yatırımlar, pek çok konuda artı sağlamış, iş hacmimizi daha verimli hale getirmiştir.

MİSYONUMUZ

Sunduğumuz hizmetler, tamamen profesyonel bir teknik kadro ile ilerlemektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına verimli çözümler üretmek ve beklentilere yüksek kalite ile dönüş yapmayı amaçlıyoruz. Ülkemizde sunulan bilişim teknolojileri konusunda, pazar payımızı artırmayı ve güçlü alt yapımızla müşterilerimizin yanında olmayı kendimize misyon ediniyoruz. Müşteri memnuniyeti için gerekli tüm koşulları sağlamakta olup günün her saati hizmet verebilmekteyiz.

VİZYONUMUZ

Teknolojik ürünlerin ve hizmetlerin hızla geliştiği günümüzde firmaların bu duruma uyum sağlayarak bilgi ve yapılanmalarını geliştirmeleri bilişim sektöründe ayakta kalabilmenin en önemli gerekliliğidir. Bizler tüm bu yeniliklere ve gerekliliklere uyum sağlayarak kendini geliştiren, genç ve dinamik bir firma olarak ilerlemekteyiz. Gelişmelere hızlı bir şekilde ayak uydurabilmek ve bu şekilde sektörde önde gelen bir firma olabilmek amacındayız. Müşteri memnuniyetini esas alan firmamızın amacı müşterilerinin ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde tespit etmek ve özgün çözümler üretmektir.