LOGO Destek

Sistem takibi için kullanılan pek çok yazılım bulunuyor. Muhasebe takip programlarının başında gelen ve stabil çalışmasından dolayı pek çok firmanın tercih ettiği LOGO yazılımının her versiyonu için, alanında uzman olan teknik ekibimiz ile sizlere hizmet sunuyoruz. Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri olarak, LOGO yazılımını uygun şekilde kullanmanız, bu sayede işlerinizden daha çok verim almanız, olası aksaklıkların önüne geçmeniz ya da acil durumlarda kriz yönetimi çözümlerine ulaşabilmeniz için, LOGO destek hizmetini vermekteyiz. Çözüm odaklı çalışmalarımızda, LOGO Destek olarak her güncellemeyi ve revize işlemini sizlere firma olarak sunmakta ve işleyişinizdeki düzeni en iyi şekilde organize etmeniz için gerekli standartları sağlamaktayız. Logo programının özellikleri şu şekildedir;

- Stok, Satın Alma, Satış, Finans, Genel Muhasebe, Bordro işlemlerinizi gerçekleştirebilir,

- Raporlarınızı ihtiyacınıza göre tasarlayabilir,

- Hesap ekstrelerinde döviz raporlarını aynı anda görebilir,

- Sade ara yüzünü iş yapış şeklinize uygun özelleştirebilir,

- Renk, beden ve cins takibi için özel kodlama yapabilir,

- Yazıcı tanımlamalarını yaparak bütün yazıcılardan çıktı alabilir,

- Windows ile tam uyumlu yapısıyla MS tabanlı ağlar üzerinde çalışabilir,,

- Otomatik kayıt ekleme, sık kullanılan kayıtlara ulaşabilme özellikleri ile işlemleri hızlandırabilir,

- Alış faturasından satış faturası oluşturabilir,

- Kart oluşturma sihirbazları ile hata riskini ortadan kaldırabilir,

- Yönetici Konsolu ile rapor almadan firmanın banka, satış ve stok durumunu anlık olarak izleyip değerlendirebilirsiniz.

Bu tarz çalışmalarda olası ve ani durum sorunlarına karşı ya da ekstra bilgilere karşı teknik destek hizmetimiz devam ediyor. LOGO destek hizmeti için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.