Sunucu Destek

Firmaların verilerinin toplandığı ve işlemlerin üzerinden gerçekleştiği en önemli merkez, fiziksel ya da sanal sunucular olarak karşımıza çıkıyor. Performans ile fiyat dengesinin optimum seviyelerde ayarlandığı bu yapılarda gerekli olan bütün çalışma sistemlerini, Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri ailesi olarak sizin için organize ediyoruz. sunucu bakım hizmeti, iyileştirme hizmeti, server bakımı hizmeti ve sorunsuz çalışmalar için ihtiyaçlarınıza yönelik pek çok çalışmayı bir arada sunmak adına sunucu destek hizmetini ön plana çıkarıyoruz. Çalışmalarınızın profesyonel bir yapıda ilerlemesi ve sorunlarınızın daha etkin bir şeklide çözümlenebilmesi için yeterli hizmet sağlanabilmektedir. Sunucu destek hizmetlerimiz ile verilerinizin güvenliğini ve sistem işleyişini sorunsuz sağlayabilirsiniz.

- Güncel sertifikalı uzman çalışanlarımız ile çözüm üretmekteyiz.

- Gerek yetkili servis, gerekse satış konusunda çalışanlarımızın bilgi seviyelerini sürekli arttırmak hedeflerimiz arasındadır.

- Yaklaşık olarak 10 yıllık sektör deneyimine sahip olan kadromuz için kaliteli hizmet en önemli husustur.

- Teknik servis araçlarımız ve stoklu yedek parçalarımız ile müşterilerimize en kısa süre içinde ulaşarak çözüm üretmekteyiz.

Bu yüzden, Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri ailesi olarak, sunucu destek hizmeti gibi aklınıza gelen her detayı online bir çalışma alt yapısı ile sunuyor ve hizmetlerimize bütün seçeneklerimiz ile devam ediyoruz.